Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

3 tipy na prodloužený víkend v ČR – objevte krásy naší země

Cestování

3 tipy na prodloužený víkend v ČR - objevte krásy naší země

Rádi byste si užili dovolenou, ale máte málo volných dnů a nechce se vám cestovat za hranice? Máme pro vás řešení. Víkend vždy uteče, ale stačí ho prodloužit o jeden den a užít si ho na následujících místech.

Prodloužený beauty víkend v Karlových Varech

Dopřejte si menší zkrášlující lázně, které poskytnou odpočinek tělu i duši. Ubytování v Spa Hotelu Thermal, který je symbolem Karlových Varů, doplní zážitek z pobytu.

Užijte si krásný výhled na historické centrum města a zelené okolí při pobytu v Hotelu Thermal, který disponuje ikonickým bazénem nedávno zrekonstruovaným. Kromě toho je Thermal každoročně centrem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Prodloužený víkend Beauty pouze pro Vás

Navštivte Karlovy Vary a ubytujte se ve Spa Hotelu Thermal, kde si můžete dopřát odpočinek spojený s masážemi a lymfodrenáží. Užijte si svůj čas.

V Thermalu se můžete těšit na širokou škálu procedur, jako je lymfodrenáž dolních končetin, aromaterapeutická masáž nebo reflexní masáž plosek nohou. Není divu, že sem každý rok zavítají desítky hollywoodských hvězd.

Pokud toužíte po objevování přilehlého okolí, hotel vám rád pomůže s naplánováním výletu. Můžete se projít po kolonádě, ochutnat minerální pramen, navštívit sklárnu Moser nebo dobýt hrad Loket. Večery si pak můžete užít u rulety nebo v karaoke baru.

3 tipy na prodloužený víkend v ČR - objevte krásy naší země

Prodloužený víkend v srdci Moravy

Chystáte-li se na společný relax ve dvou nebo s dětmi, Wine Wellness Hotel Amande vás přivítá s otevřenou náručí. Toto místo je také rájem pro milovníky vína. V Hustopečích, kde se hotel nachází, je vysazen krásný mandloňový sad, jediný v České republice. Zde se každoročně konají Slavnosti mandloní a vína, přilákající tisíce návštěvníků. Ovšem v hotelu Amande takovou slavnost můžete zažívat každý den pobytu.

Prodloužený pobyt v Hotelu Amande****

Vydejte se na prodloužený víkend do Hustopečí, ať už ve dvou nebo s rodinou. Ubytování v wellness hotelu Amande zahrnuje vířivku a masáže. Využijte okolní cyklostezky pro vyjížďky na kolech a zažijte skvělý rodinný pobyt na Moravě.

Po probuzení se těšte na bohatou snídaňovou hostinu s teplými i studenými jídly. S plným žaludkem si pak můžete dopřát vinnou lázeň a ochutnat místní víno. Milovníci túr a procházek mohou vyrazit na pěší výlet nebo se projet po cyklostezce k vodní nádrži Nové Mlýny, do Velkých Pavlovic nebo na rozhlednu Slunečná, odkud oceníte, že jedna noc tady rozhodně nestačí.

Pokud byste chtěli něco navíc, můžete si při ubytování vychutnat výlety na nedaleké koupaliště či do aquaparku, které jsou jen pár metrů daleko. Po procházkách si pak můžete odpočinout v saunovém světě, který je součástí ubytování.

Zábavné chvíle v penzionu poblíž Orlické přehrady

U vody je vždy krásně, a to platí dvojnásob u legendárního Orlíku. Příjemně strávený čas si můžete užít v penzionu U Nováků, který navštěvovali ikony české historie jako prezident Masaryk, Edvard Beneš nebo Dr. Preiss. Tato historie jasně naznačuje, že pobyt zde bude stát za to. Hosté mají zdarma k dispozici parkování a mohou využít také dětské hřiště, tenisový kurt, altán s ohništěm a úschovnu kol.

Napsat komentář