Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Osobně ověřeno: Recenze lázeňského pobytu v Karlových Varech v Boutique Hotelu Corso

Wellness

Osobně ověřeno: Recenze lázeňského pobytu v Karlových Varech v Boutique Hotelu Corso

Vydejte se s Veronikou, členkou našeho Travelking týmu, do Karlových Varů, konkrétně do Boutique Hotelu Corso. Jaká byla cesta, ubytování, wellness a strava? A jaké výletní cíle byste si neměli nechat ujít? To vše se dozvíte.

Informace o pobytu v bodech

 • Termín pobytu: 23.5.2022 – 25.5.2022
 • Ubytování: Boutique Hotel Corso
 • Lokalita: Karlovy Vary
 • Cestovali jsme s: Partnerem
 • Stravování: Polopenze
 • Doprava: Autem/Autobusem

Karlovy Vary: Boutique Hotel Corso s wellness (bazén, sauny), aroma nebo medovou masáží a snídaní

Cesta a ubytování

Na relaxační výlet jsme si s přítelem vybrali Boutique Hotel Corso v Karlových Varech. Přijeli jsme autem do Jihlavy a odtud pokračovali dálkovým autobusem. Celá cesta nám zabrala 6 hodin včetně krátkého přestupu v Praze. Poslední úsek jsme do hotelu dojeli taxíkem.

Parkování

Vzhledem k tomu, že jsme cestovali autobusem, parkování jsme nemuseli řešit. Hotel sice vlastní parkoviště nemá, ale v okolí jsme našli placená i zdarma dostupná parkoviště, s cenami od 80 do 350 Kč za noc podle místa a typu.

Ubytování

Hotel v centru Karlových Varů nabízí okolí s řadou dalších podobných hotelů. Jsou to architektonicky výjimečné budovy s renesančními a barokními prvky, což mě oslovilo. Centrum města je velmi atraktivní a ihned nás zaujalo. Hotel byl trochu ukrytý mezi okolními obchůdky, a tak nám chvíli trvalo, než jsme ho našli.

Při vstupu do hotelu jsme zaregistrovali novou rekonstrukci. Na recepci jsme obdrželi elektronickou kartu pro náš pokoj ve 4. patře. Pokoj byl žlutý s manželskou postelí, nočními stolky a stylovými čalouněnými křesly. K dispozici byl také trezor s čtyřmístným kódem a minibar. Ocenili jsme zlaté dekorace a historické fotografie Karlových Varů. Koupelna byla vybavena vanou, velkým zrcadlem a kosmetickým zrcátkem. Dodával se fén a hygienické potřeby, včetně šamponu, sprchového gelu a koupací čepice. K dispozici byl také župan a pantofle. Pokoje nabízely úžasný výhled na centrum města a řeku Teplá.

Co jsme jedli v hotelu?

Osobně ověřeno: Recenze lázeňského pobytu v Karlových Varech v Boutique Hotelu Corso

V pobytovém balíčku byla polopenze servírovaná v elegantní restauraci zdobené mramorem a soškami vytesanými do stěn. Při příjezdu nebyl výběr večeře a dostali jsme rybu na krémovém špenátu s vařenými brambory. Partner nejedl rybu, takže požádal o výměnu. Obsluha ochotně vyměnila jídlo za vepřovou panenku s bramborem. Večeře zahrnovala předkrm, polévku, hlavní chod a dezert. K tomu jsme vždy dostali mangový sorbet. Nápoje nebyly zahrnuty v ceně, ale na bufetu byla k dispozici voda s citrónem. Samozřejmě bylo možné si objednat i jiné nápoje za příplatek. Večeře se podávaly při svíčkách, které vytvářely kouzelnou atmosféru.

Snídaně byly bohaté a nabízely široký výběr pečiva (sladkého i slaného), zeleniny, ovoce, vloček, müsli, sýrů a uzenin. Teplé pokrmy zahrnovaly míchaná vajíčka, volská oka, párečky, grilovanou zeleninu, ovesnou a krupicovou kaši. K dispozici byly klasické nápoje – čaj, káva, džusy a voda s mátou a citrónem.

Obědy v okolí

Na oběd jsme navštívili restauraci Diana, umístěnou nad Karlovými Vary u stejnojmenné vyhlídky. Můžete sem dojít pěšky nebo využít lanovku (300 Kč za zpáteční jízdenku pro dva). Restaurace nabízela příjemné prostředí s vstřícnou obsluhou a širokým výběrem chutných pokrmů, které si mohou vybrat jak masožravci, tak vegetariáni a vegani. Zajímavostí byl nádherný bílý páv, který dohlížel na prostor a vzbuzoval dojem, že je jeho pánem. 🙂

Wellness centrum/termální lázně v hotelu

V hotelu jsme měli možnost vyzkoušet wellness centrum, jehož vstup byl součástí pobytového balíčku. Wellness je krásné, zrekonstruované a najdete v něm menší bazén s vodou o teplotě 28 °C, obklopený zelení a soškou Buddhovy hlavy, což vytváří relaxační atmosféru. Kromě bazénu jsou zde finská sauna a parní sauna, ideální pro 4 osoby.

Vedle wellness jsme si užili i procedury. Dopřál jsem si aromaterapeutickou relaxační masáž a můj přítel zvolil reflexní masáž chodidel. Masérka byla velmi milá. K dispozici jsou i další procedury, jako je lymfodrenáž, různé druhy masáží nebo hammam. Wellness a procedury jsou otevřené od 9:00 do 21:00 hodin.

Kam na výlet?

Návštěva Karlových Varů je zážitkem sama o sobě. Doporučuji navštívit také tyto další místa.

 • Vřídelní kolonáda – Hlavní kolonáda, kde můžete ochutnat všech 15 minerálních pramenů s teplotou od 42 do 72 °C.
 • Za kolonádou se nachází pěkný park Antonína Dvořáka, kde můžete posedět s kávou a dezertem.
 • Skvělý byl výlet lanovkou Diana, obousměrný lístek stál 150 Kč za osobu. Dostanete se tak na kopec s vyhlídkou a rozhlednou Dianou. Na vyhlídkový ochoz si můžete buď vyšlápnout schody, anebo se nechat vyvézt výtahem na vrchol rozhledny.
 • Líbil se nám Motýlí dům – Papilonia, kde jsme viděli různé druhy motýlů a želvy. Také jsme se dozvěděli zajímavosti ze světa motýlů.
 • Posledním tipem je Muzeum voskových figurín – House of Wax s známými osobnostmi.

Závěrečné hodnocení pobytu v Boutique Hotelu Corso

“S pobytěm v Boutique Hotelu Corso jsme byli velmi spokojení. Určitě bych vyzdvihla přístup personálu a celkovou kvalitu služeb. Pan recepční byl přátelský a každý náš požadavek se snažil vyřešit co nejlépe. Po nedávné rekonstrukci jsou interiéry hotelu doslova luxusní. Gastronomie je tu na vysoké úrovni, i když na něčem by se jistě zapracovat dalo. Nejvíc se nám líbilo nádherné wellness centrum, bohaté snídaně a krásný výhled z pokoje na centrum a řeku. Nevýhodou je parkování, protože hotel nemá vlastní parkoviště, a také to, že je hotel v obklopení obchůdků složitější najít. Do hotelu bych se ráda ještě někdy vrátila, během pobytu jsem si připadala jako princezna v pohádce.”

👍 Pobyt v Boutique Hotelu Corso byl osobně ověřen Veronikou, členkou týmu Travelking, a jeho návštěvu může s klidným srdcem doporučit i vám. Další osobně ověřené hotely si můžete prohlédnout zde.

Napsat komentář