Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Osobně ověřeno: Recenze pobytu v maďarské Šoproni v Hotelu Lővérsuperior

Venkovní aktivity

Osobně ověřeno: Recenze pobytu v maďarské Šoproni v Hotelu Lővérsuperior

Vydejte se s Vladimírem z našeho Travelking týmu do maďarského města Šoproň, konkrétně do Hotelu Lővérsuperior. Jaká byla cesta, ubytování, wellness a strava? A jaké výletní cíle byste si neměli nechat ujít? To vše se dozvíte.

Informace o pobytu v bodech

  • Termín pobytu: 6.5.2022 – 8.5.2022
  • Ubytováni jsme byli v: Hotelu Lővérsuperior
  • Lokalita ubytování je: Šoproň
  • Cestoval jsem s: Manželkou a dětmi
  • Stravování: Plná penze
  • Doprava: Autem

Šoproň: Hotel Lővérsuperior s polopenzí, vstupem do wellness centra i termálních lázní + výlet po městě

Jak jsme jeli?

Pro rodinný pobyt jsme vyrazili do Maďarska, směr Hotel Lővérsuperior v městečku Šoproň, zhruba 3 hodiny jízdy z Uherského Hradiště. Možností cesty bylo přes Rakousko nebo Slovensko, obě trasy zahrnují úseky dálnice, takže si připravte maďarskou, případně rakouskou nebo slovenskou dálniční známku.

Jak to bylo s parkováním?

V areálu hotelu je parkoviště za závorami s dostatkem míst, kde parkování je zdarma a není potřeba rezervace. Možností bylo také zastavit přímo u vchodu hotelu a vyložit si zavazadla.

Kde jsme se ubytovali?

Hotel Lővérsuperior jsem pomocí navigace našel snadno. Při příjezdu mě zaujalo okolí. Prostředí hotelu bylo nejhezčí, co jsem v Maďarsku viděl. Hotel leží v areálu lesoparku, příroda je všude kolem. Byl tu chladnější vzduch, ale příjemný a osvěžující. V blízkosti (do 100 metrů) je několik lesních tras vedoucích na rozhledny, myslivny a další zajímavá místa.

Cestoval jsem s ženou a dvěma dětmi. Ubytováni jsme byli ve dvoulůžkových pokojích, každý s vlastní koupelnou. Děti byly nadšené z vlastního pokoje s televizí, ledničkou a telefonem (už plánovaly, co si objednají na účet rodičů :-)). I pro nás, rodiče, bylo zařízení pokojů skvělé – dostatek prostoru, pohodlná manželská postel a televize, na které se daly naladit i české pohádky. V koupelně nechyběla vana, spousta osušek a fén.

Jak jsme se stravovali?

V ceně byla plná penze, takže jsme měli stravování kompletně vyřešené v rámci hotelu a nemuseli jsme chodit na jídlo do okolních restaurací.

Snídaně byly bohaté. Na slano míchaná vejce, párky a klobásky, pro milovníky sladkých startů dne buchtičky, cereálie a jogurty. Nechyběla hromada zeleniny a ovoce. Obědy byly spíše lehčí, ale to bylo napsáno v popisu balíčku, takže jsme s tím počítali. Na výběr byly dva druhy polévek a hlavních chodů. Děti neodolaly možnosti dokoupit si k obědu palačinky s Nuttelou za symbolickou cenu asi 20 Kč za kus.

Skvělé večeře zakončily den úžasně! Jedny z nejlepších večeří v hotelu, které jsem kdy měl. Nabídka obsahovala široký výběr hlavních jídel (asi 10), předkrmy, dva typy polévek (hovězí vývar byl vynikající), 3 druhy moučníků (včetně teplého moučníku s mákem) a salátový bar. Samozřejmostí byly domácí limonády (okurková, mátová, malinová) a 4 druhy džusů (multivitamin, pomerančový, grepový a jablečný). Na závěr měly děti na výběr ze tří druhů zmrzlin.

Jaké bylo wellness centrum v hotelu?

Wellness centrum bylo skvělé. Stačilo si na pokoji obléct župan a výtahem sjet do −1. patra. Součástí wellness byla velká vířivka pro 15 osob s teplotou vody kolem 35 °C, plavecký bazén s teplotou 28–30 °C a dvě finské sauny. Aromatická sauna byla vyhřátá na 85–90 °C a druhá dokonce na 100 °C. Při vstupu do wellness nás přivítal pán, který měl na starosti rozdávání prostěradel do sauny a doplňování nápojů, aby byl dodržován pitný režim. Převléknout se bylo možné jak v oddělené šatně, tak v místnosti se saunami. Do wellness doporučuji chodit výhradně v přezůvkách, bosky to tam dost klouzalo.

Využili jsme služeb místní pedikérky a masérky mimo balíček. Pedikúra stála 350 Kč včetně lakování nehtů, stejně jako 30minutová masáž. Byli jsme naprosto spokojeni s oběma. Příjemný a vstřícný přístup. Stačilo den předem si objednat na recepci a vše bylo zařízeno. Služby jsme zaplatili až při odjezdu.

Jaký byl servis pro děti?

Hotel byl pro děti jako stvořený. Rychle se v něm zorientovaly a byly svými pány. Prosklená herna pro menší děti byla vítaným prvkem. Naše děti ve věku 7 a 10 let si tam hrály obě, což jsme ocenili i my dospělí. Vedle herny byl bar s pohodlnými křesly, kde jsme se se ženou schovávali. Děti jsme krásně viděli, ale jejich pištění a hádky jsme nevnímali. V hotelu byla i herna pro větší děti a dospělé s kulečníkem, fotbálkem, stolním hokejem a herním automatem. Atrakce byly na žetony, které stály 100 forintů, tedy cca 6,50 Kč. Mnoho dětí si žetony kupovalo po desítkách. Ve venkovní části areálu je dětské hřiště s klouzačkou, houpačkami, stoly na ping pong a venkovními šachy, což zaujalo naše děti.

Děti mohou využívat prostornou restauraci s stoly pro minimálně 4 osoby, ale i stoly pro 6 až 10 osob, což usnadňuje pohodlné stolování pro větší rodiny.

Výletní tipy

V centru Šoproně je možné navštívit řadu kulturních památek, včetně středověkých synagog, Kozího kostela a místního divadla. Zajímavostí je 60 metrů vysoká požární věž. K dispozici je také mnoho restaurací, kaváren a obchodů se suvenýry. Okolí hotelu nabízí naučné stezky a pěkné lesy vhodné pro výlety s malými dětmi nebo s kočárkem.

Hodnocení pobytu v Hotelu Lővérsuperior

„Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

👍 Pobyt v Hotelu Lővérsuperior byl osobně ověřen Vladimírem, členem týmu Travelking, a jeho návštěvu může s klidným srdcem doporučit i vám. Další osobně ověřené hotely si můžete prohlédnout zde.

Napsat komentář