Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Osobně ověřeno: Recenze relaxačního pobytu v Praze ve Volcano Spa Hotelu

Architektura

Osobně ověřeno: Recenze relaxačního pobytu v Praze ve Volcano Spa Hotelu

Vydejte se s Jozefem, členem našeho Travelking týmu, do Prahy, konkrétně do Volcano Spa Hotelu. Jaká byla cesta, ubytování, wellness a strava? A jaké výletní cíle byste si neměli nechat ujít? To vše se dozvíte.

Informace o pobytu v bodech

  • Termín pobytu: 27.3.2022 – 28.3.2022
  • Ubytování: Volcano Spa Hotel
  • Lokalita: Praha
  • Cestovali jsme s: Partnerkou
  • Stravování: Snídaně
  • Doprava: Autem

Praha luxusně ve Volcano Spa Hotelu se vstupem do wellness, masáží, sladkým překvapením a snídaněmi

Kam a jak jsme jeli?

Na krátký relaxační pobyt jsme necestovali daleko. Vybrali jsme si Volcano Spa Hotel s vlastním wellness centrem, a to na 1 noc. Hotel se nachází v Praze 5 a naše cesta autem nebyla dlouhá, protože jsme také z Prahy. Do hotelu jsme se dopravili během 30 minut. Samozřejmě se dá využít také vlak či autobus, ať už pojedete z jakékoli části Česka. 550 m od hotelu je autobusová zastávka Ovčí hájek a 1 km zastávka metra Hůrka.

Jak to bylo s parkováním?

Parkování u hotelu je k dispozici zdarma a není nutné rezervovat předem. K dispozici je obrovské venkovní parkoviště, kde vždy najdete volné místo.

Kde jsme se ubytovali?

Volcano Spa Hotel leží v Praze pouhých 15 minut jízdy autem/MHD od centra. Toto místo je okouzlující, obklopené přírodou. Nedaleko se nachází přírodní rezervace Prokopské údolí a v dosahu jsou různé parky vhodné k procházkám, stejně jako potok, vodní nádrž a vyhaslá sopka. Název hotelu odkazuje právě na tento přírodní fenomén.

S naším ubytováním jsme byli nadmíru spokojeni. Celý komplex hotelu je moderní, elegantně zařízený, a vše zde působí čerstvě a stylově. Náš pokoj splňoval vysoké standardy 4*, s velmi pohodlnou postelí a nádhernou koupelnou.

Osobně ověřeno: Recenze relaxačního pobytu v Praze ve Volcano Spa Hotelu

Jak jsme strávili své stravování během pobytu?

V ceně balíčku byla snídaně formou bufetu s širokým výběrem sladkých i slaných pokrmů, včetně domácích koláčů, jogurtů, marmelád, ovoce, zeleniny, sýrů, šunky a pečiva. Zvlášť mě potěšila poctivá krupicová kaše, kterou jsem si mohl dochutit podle své chuti – cukrem, kakaem a máslem, jak jsem měl ve svém dětství.

Snídaně se servírovaly v oddělené části restaurace, která je jinak otevřená veřejnosti a nabízí kvalitní pokrmy à la carte. Určitě doporučuji navštívit. My jsme si zde užili welcome drink a vynikající rizoto k večeři. I přítelkyně byla s jídlem spokojená.

Jaké bylo wellness centrum v hotelu?

Hotel nabízí moderní wellness centrum s kombinací dřeva, kamene a skla v ceně. Vybavení zahrnuje vířivku, 3 sauny (finskou, parní a infračervenou) a ochlazovací bazén. K dispozici jsou 3 relaxační místnosti a terasa s výhledem do zahrady. Nejvíce se líbila finská sauna s proskleným oknem a výhledem do přírody.

V wellness je zdarma pitná voda, další nápoje a snacky můžete objednat z baru ve fitness centru. Stačí stisknout tlačítko na stolku a servírka přijde k vám, není nutné odcházet.

Kam na výlet?

Vybavili jsme se do blízkého přírodního parku Prokopské údolí, ideálního pro příjemnou procházku. Nedaleko je také nákupní centrum OC Galerie Butovice, skvělé pro milovníky nakupování. A protože jste rychle v centru Prahy, doporučuji prohlídku místní historické památky.

Hodnocení pobytu ve Volcano Spa Hotelu

“Hotel je skvělou volbou pro návštěvu Prahy. Moderní, komfortní a s vlastní kulinářskou restaurací. Prostředí přírodní rezervace je klidné a příjemné, jako by nebyl v Praze. Dobře dostupný autem a blízká zastávka metra umožňuje rychlé cestování do centra města. Nejvíce se mi líbil moderní fitness a wellness s teráskou, výhledem do zahrady a svíčkami osvíceným interiérem.”

👍 Pobyt ve Volcano Spa Hotelu byl ověřen Jozefem, členem týmu Travelking, a mohu ho s klidným srdcem doporučit i vám. Další ověřené hotely naleznete zde.

Napsat komentář