Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Osobní ověření: Recenze luxusního pobytu v Chateau Monty Spa Resortu s Římskými lázněmi a procedurami

Wellness

Osobní ověření: Recenze luxusního pobytu v Chateau Monty Spa Resortu s Římskými lázněmi a procedurami

Vydejte se s Cindy, členkou našeho Travelking týmu, do Mariánských Lázní, konkrétně do Chateau Monty Spa Resortu. Jaká byla cesta, ubytování, wellness a strava? A jaké výletní cíle byste si neměli nechat ujít? To vše se dozvíte.

Informace o pobytu

  • Termín pobytu: 3.7.2023 – 5.7.2023
  • Ubytování: Chateau Monty Spa Resort
  • Lokalita: Mariánské Lázně
  • Cestování: S partnerem
  • Stravování: Polopenze
  • Doprava: Autem

Mariánské Lázně: Luxus v Chateau Monty Spa Resortu s Římskými lázněmi, až 16 procedurami a polopenzí

Jak jsme jeli a kam?

Vyrazili jsme z Prahy do Mariánských Lázní, kde se nachází Chateau Monty Spa Resort. Většinu času jsme jeli po dálnici a cesta proběhla bez problémů. Čistý čas jízdy byl cca 2 hodiny, ale udělali jsme si zastávku na hradě Karlštejn, takže nám cesta zabrala o něco déle.

Jak to bylo s parkováním?

Hotel má vlastní parkoviště před budovou. V době našeho pobytu bylo téměř celé obsazené, ale parkovací místo jsme nakonec našli. Doporučuji si udělat rezervaci předem. Poplatek za parkování je 300 Kč/noc.

Kde jsme se ubytovali?

Chateau Monty Spa Resortu je v klidné části Mariánských Lázní, necelé 2 kilometry od Zpívající fontány. Mapa nás bez potíží dovedla k parkovišti před hotelem. Naproti je les, kde si hosté mohou užít procházku.

Budova nás zaujala svým vzhledem a velikostí, ale uvnitř jsme byly překvapeny, jak jsou prostory úchvatné. Ubytováni jsme byli v mezipatře, kde byly podél stěn krásné obrazy a ze stropů visely křišťálové lustry. V tu chvíli na nás dýchla zámecká atmosféra. Interiér pokoje ladil se stylem hotelu a našli jsme v něm pohodlnou postel, psací stůl, televizi a velký balkón s posezením. Ocenili jsme WC oddělené od koupelny, což nebývá v hotelech zvykem. Koupelna byla vybavena standardně, měli jsme k dispozici fén, zrcadlo, sprchový kout a žebříkové topení. V předsíni se nacházela velká šatní skříň.

Osobní ověření: Recenze luxusního pobytu v Chateau Monty Spa Resortu s Římskými lázněmi a procedurami

Jak jsme se najedli?

Během našeho pobytu jsme měli polopenzi formou bufetu, s bohatým výběrem snídaní zahrnujícím vajíčka, párky, slaninu, krupicovou kaši, plněné knedlíčky, ovesnou kaši, ovoce, zeleninu, pečivo, uzeniny a sýry. Každý si zde našel něco podle svého gusta. Jedinou výhradu máme k nedostatku čerstvě vymačkaných džusů, které bychom očekávali v 4* hotelu.

Večeře nabízela také pestrou škálu s různými přílohami, masem, dezerty a zeleninovými saláty. Bohužel jsme si ani jednou večer nedokázali objednat nápoje k jídlu, obsluha přicházela téměř vždy až poté, co jsme dojedli a chystali se odejít.

Jaké bylo wellness centrum v hotelu?

Hotel nabízí vlastní wellness centrum, rozdělené do dvou částí. První část obsahuje bazén a římskou lázeň, zahrnuté v ceně. Bazén s příjemnou teplotou 29 °C disponuje masážními tryskami a dalšími vodními prvky. Je vhodný i pro děti díky pozvolné hloubce.

Druhá část wellness je saunový svět, přístupný za příplatek, který jsme bohužel nestihli navštívit.

Neopomněli jsme však procedury, konkrétně masáž zad, slatinný a parafínový zábal rukou. Paní masérka si zaslouží pochvalu za šikovnost a užili jsme si procedury.

Kam vyrazit na výlet?

  • Kolonáda Maxima Gorkého – Nejznámější místo v Mariánských Lázních. Krásná kolonáda. Během naší návštěvy jsme poslechli koncert orchestru, což zážitek umocnilo.
  • Zpívající fontána – Každé 2 hodiny mezi 7 ráno a 10 večer hraje fontána 8 různých písní.
  • Karlovy Vary – Další lázeňské město, vzdálené pouhých 40 minut autem od Mariánských Lázní. Navštívili jsme ho v den odjezdu. V té době se zde konal filmový festival, a do města se tak sjelo více turistů, než je obvyklé. Město nás okouzlilo a rádi bychom ho znovu navštívili.

Závěrečné hodnocení pobytu v Chateau Monty Spa Resortu

“Zámecký pobyt v Chateau Monty Spa Resortu jsme si náramně užili. Exteriér i interiér hotelu nás okouzlil a personál hotelu k nám byl vždy moc milý. Pokoj byl stylově zařízený a překvapil nás velký balkon s posezením. Na snídaně i večeře byl bohatý výběr a moc jsme si s přítelem pochutnali. Každý večer jsme se stihli zrelaxovat v bazénu a římských lázních a užili jsme si i relaxační procedury. Navštívili jsme krásnou lázeňskou kolonádu a Zpívající fontánu. Náš pobyt jsme zakončili návštěvou Karlových Varů, kam doporučujeme také zavítat. ”

👍 Pobyt v Chateau Monty Spa Resortu byl osobně ověřen Cindy, členkou týmu Travelking, a jeho návštěvu může s klidným srdcem doporučit i vám. Další osobně ověřené hotely si můžete prohlédnout zde.

Napsat komentář