Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Perfektní Valentýn doma? 8 tipů, aby byl váš svátek zamilovaných dokonalý

Blog

Perfektní Valentýn doma? 8 tipů, aby byl váš svátek zamilovaných dokonalý

Letošní Valentýn se zdá být nudnější než předešlé? Přesvědčíme vás o opaku. Máme pro vás 8 tipů, aby váš svátek zamilovaných byl nezapomenutelný i v bezpečí domova.

Překvapte svou lásku oslavou Valentýna přímo doma. Přinášíme tipy, jak si svůj svátek zamilovaných užít na maximum.

Filmová noc

Na svátek zamilovaných obvykle chodíte do kina? Ani letos nemusíte filmu zůstat bez, možností je spousta. Vyzdobte svůj pokoj svíčkami či světýlky, zatáhněte žaluzie a závěsy pro dokonalé přítmí. K pohodlnému sledování si rozložte gauč, na který můžete dát polštáře a měkkou deku – gauč se tak stane dokonalým hnízdečkem k filmovému večeru. Stačí už jen připravit popcorn, horkou čokoládu nebo svařák a vybrat správný film. Máte chuť na romantickou komedii nebo drama, které vás dojme?

Tipy pro cestování: Zápisník jedné lásky, Zrodila se hvězda či komedie Deset důvodů proč tě nenávidím. Nebo dáte přednost klasice v podobě Hříšného tance či rovnou filmovému maratonu? Výběr toho pravého filmu je jen a jen na vás.

Večeře v pohodlí domova

K Valentýnu neodmyslitelně patří i romantická večeře. Tento rok si ji však v restauraci neužijete. Nevadí, připravte si své oblíbené jídlo doma. Uvidíte, že společné vaření může být velmi zábavné a rozproudí vaši kreativitu. Když budete mít jídlo hotové, převlékněte se do slavnostního oblečení a upravte se, jako byste skutečně šli ven. Svátečně prostřete stůl – vyndejte ze skříně pěkný ubrus a možná i servis, který si šetříte na speciální příležitosti. Nápadům se meze nekladou ani při zdobení – klidně si připravte večer na určité téma (například podle filmu či oblíbené země) a Valentýn tak můžete strávit třeba i v Paříži za zvuku šansonů. Pokud ale chcete ušetřit čas, objednejte si výborné jídlo z oblíbené restaurace. Zapalte si svíčky, pusťte hudbu a romantická večeře je na světě! Nezapomeňte však na lahodný dezert, výbornou volbou může být fondue na sladko s čokoládou a ovocem či naslano v sýrové variantě. Poslední detail? Dvě skleničky šampaňského, kterými si s polovičkou připijete.

Noc plná vzpomínek

Bez ohledu na délku vašeho vztahu, určitě máte na co hezkého vzpomínat. Prohlédněte si staré fotky a videa z dovolených, rodinných oslav či ze svatby a uvidíte, že se přívalu vzpomínek neubráníte. Z nich můžete vytvořit pěknou nástěnku či koláž do pokoje nebo prezentaci do digitálního foto rámečku. Máte s partnerem i oblíbenou písničku? Pusťte si ji ke společnému vzpomínání a jen si užívejte vzájemnou přítomnost – přesně o tom přece svátek všech zamilovaných je.

Domácí wellness večer

Perfektní Valentýn doma? 8 tipů, aby byl váš svátek zamilovaných dokonalý

Dopřejte si společné hýčkání během wellness procedur, za které by se nemuseli stydět ani v lázních či profesionálních salonech. Pusťte si s partnerem příjemnou relaxační hudbu a zapalte svíčky. Pohodová atmosféra se bude skvěle hodit ke společné koupeli s pěnou a bublinkami. Chcete svou pokožku opravdu potěšit? Přidejte do vany také sůl do koupele či výživnou šumivou bombu. A klidně si do vany vezměte i sklenku oblíbeného vína či šampaňského. Po koupeli si dopřejte pleťovou masku (ano – i pánové si jednou za čas mohou dopřát podobnou péči) nebo se rovnou vrhněte na masáž za pomoci voňavého masážního oleje. Pokud svým masérským schopnostem nevěříte, nevěšte hlavu. Na internetu najdete množství článků a videí s návody, kde vám prozradí vše, co potřebujete vědět o perfektní relaxační masáži pro vaši polovičku. Jako odměnu vám může partner či partnerka masáž oplatit.

Ověřené nabídky

Vyberte z více než 300 ověřených pobytů

Romantická procházka

Před výbornou večeří nebo společným wellness rozmazlováním se vydejte na procházku. Zasněžené okolí láká na toulky parkem, procházku osamoceným městem nebo malou túru v okolní přírodě. Zavítejte například na místo, kde jste se seznámili, a zavzpomínejte na první nesmělé rande nebo první polibek. Uvidíte, že při procházení oblíbenými místy se vzpomínky začnou samy nořit z paměti.

Herní večer

Rozproudění krve v žilách a rozdmýchání vášně může přijít v mnoha podobách – třeba při hraní her! Vytáhněte oblíbenou společenskou hru nebo si pořiďte novou, kterou jste si dosud neoblékli do své sbírky. Dnes je široký výběr her, nejen Člověče, nezlob se či Domino, ale i strategické, vědomostní a filmově inspirované hry. Pokud však preferujete vzrušení, můžete svou lásku překvapit pikantní hrou pro páry. Uvidíte, že váš valentýnský večer nebude nudný. Pozor však, abyste vzájemné soupeření o vítězství nepřenesli do domácího prostředí.

Tancovačka v obýváku

Nemáte rádi sedavou zábavu a dáváte přednost aktivitě? Pak posuňte nábytek ke stěně a pusťte hudbu – začíná taneční večer! Zkuste si pomalý ploužák nebo roztočte se na rychlejší rytmus. Výbornou volbou jsou i taneční hry na konzoli. Nejste tanečníci? Bez obav! Na internetu najdete videa s tanečními cvičeními nebo si můžete zkusit online kurz a naučit se nový tanec od profesionála. Díky domácímu tanečnímu kurzu můžete tančit, jak dlouho budete chtít. Ať už vám tanec nejde, nebo se vám nové pohyby zalíbí, nikdo vás z parketu nevyžene a vy budete moci tančit se svou láskou až do rána.

Zamilovaný dopis

Kdy jste naposledy své partnerce či partnerovi vyznali lásku? Nemyslíme tím dárek, srdíčko ve zprávě, ani připomenutí, že je zima. Máme na mysli skutečné vyznání se. Sedněte si se svou polovičkou a vyhraďte si pár minut na napsání zamilovaného dopisu. Zmiňte, jak jste se seznámili a zamilovali. Co vás zaujalo? Co vám imponuje dodnes? Laskavost? Úsměv? Stále vás rozesměje? Stále vám buší srdce, když se potkáte? Čeho si na svém příteli vážíte po tom čase? Že se na něj vždy můžete spolehnout? Že je stále ten nejúžasnější? I to jsou slova, která je krásné jednou za čas vyslovit, a která vždy zahřejí srdce. Na závěr připojte krátký seznam věcí, které se vám povedly ve vztahu, a co spolu ještě chcete zažít. Dopisy si pak vyměňte nebo přečtěte nahlas. Po takovém vyznání již více slov nebude třeba a o lásce nebude pochyb.

Napsat komentář