Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Anna Černová

Anna Černová je vášnivá cestovatelka, spisovatelka a průvodkyně, která se zamilovala do krás České republiky. S velkou láskou a zaujetím sdílí své poznatky, zážitky a tipy na cesty v rámci České republiky. Její hluboká znalost historie, kultury a krás českého venkova ji činí nezbytnou průvodkyní pro ty, kteří touží po objevování tohoto úžasného kouta světa.

Anna se specializuje na prezentaci unikátních zážitků a skrytých pokladů České republiky. Její vášeň pro cestování ji vedla k tomu, že objevila mnoho tajemných míst a autentických zážitků, které se často vyhýbají běžným turistickým trasám. Snaží se ukázat návštěvníkům České republiky ty nejlepší a nejautentičtější stránky této země, a to prostřednictvím svých článků, knih a osobních prohlídek.

Kromě psaní a průvodcovské činnosti Anna také aktivně podporuje udržitelný cestovní ruch a respekt k životnímu prostředí. Její úsilí spočívá v tom, aby cestovatelé objevovali krásy České republiky s ohledem na ochranu přírody a zachování kulturního dědictví pro budoucí generace.

S Annou Černovou se vydejte na dobrodružnou cestu po České republice a objevte její jedinečné poklady a kouzlo, které zůstane v paměti navždy.