Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Tato stránka shromažďuje určité osobní údaje uživatelů za účelem zlepšení uživatelského zážitku a poskytování relevantního obsahu. Následující zásady podrobně popisují, jaké údaje sbíráme a jak s nimi nakládáme.

Shromažďované údaje:

  • Informace poskytnuté uživatelem: Můžeme shromažďovat osobní údaje, jako jsou jméno, e-mailová adresa a další údaje, které uživatelé dobrovolně poskytnou při registraci na naší stránce nebo při komunikaci prostřednictvím formulářů.

  • Technické informace: Naše stránka může automaticky sbírat určité technické údaje, jako jsou IP adresa, typ prohlížeče, operační systém a informace o zařízení. Tyto informace jsou anonymní a slouží k analýze trendů, správě stránky a sledování uživatelského chování.

Použití shromážděných údajů:

  • Personalizace obsahu: Shromažďujeme údaje za účelem poskytování relevantního obsahu a zlepšení uživatelského zážitku.

  • Analytika: Shromažďujeme anonymní statistické údaje pro účely analýzy a sledování výkonu naší stránky.

  • Reklama: Naše stránka je monetizována pomocí reklamních služeb třetích stran, jako je Google Ads. Tyto služby mohou využívat cookies a další technologie k zobrazení relevantní reklamy na základě uživatelských zájmů.

Zabezpečení údajů:

Zabezpečení osobních údajů našich uživatelů je pro nás prioritou. Přijímáme opatření k ochraně údajů proti neoprávněnému přístupu, zneužití nebo ztrátě.

Ochrana soukromí třetích stran:

Naše stránka může obsahovat odkazy na webové stránky třetích stran, které mají vlastní zásady ochrany osobních údajů. Doporučujeme, abyste si před poskytnutím jakýchkoli osobních údajů prostudovali zásady ochrany osobních údajů těchto stránek.

Souhlas:

Používáním naší stránky souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

Změny zásad ochrany osobních údajů:

Můžeme aktualizovat tyto zásady ochrany osobních údajů čas od času. Veškeré změny budou zveřejněny na této stránce.

Kontakt:

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně našich zásad ochrany osobních údajů, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře na naší stránce.