Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Osobně ověřeno: Recenze pobytu v bazénovém komplexu Termálů Malé Bielice

Hotely

Osobně ověřeno: Recenze pobytu v bazénovém komplexu Termálů Malé Bielice

Společně s Lenkou, členkou týmu Travelking, jsme se vydali na Slovensko, konkrétně do oblíbených Termálů Malé Bielice. Zde sdílíme zážitky z cesty, ubytování, wellness a stravy, spolu s doporučením výletních cílů.

Informace o pobytu

  • Termín pobytu: 9.6.2023 – 11.6.2023
  • Ubytování: Termály Malé Bielice
  • Lokalita: Malé Bielice
  • Cestování: S partnerem a dětmi
  • Stravování: Polopenze
  • Doprava: Autem

Termály Malé Bielice: Neomezený vstup do bazénového komplexu + gurmánská polopenze

Cesta a doprava

Na pobyt do Malých Bielic jsme jeli s rodinou z Prostějova, vlastním autem. Cesta trvala cca 2,5 hodiny a byla bezproblémová. Po dálnici se jede pouze malou část cesty a placenému úseku se dá jednoduše vyhnout, bylo tedy z našeho pohledu zbytečné kupovat dálniční známku.

Jak to bylo s parkováním?

Venkovní parkoviště je vzdálené cca 50 metrů od hotelu a je poměrně velké, nebylo tedy potřeba nic dopředu rezervovat. Parkování není zastřešené ani hlídané, okolí je ale bezpečné. Z parkoviště vede přímo k hlavnímu vchodu do hotelu delší přístupová cesta.

Kde jsme se ubytovali?

Hotel Termály Malé Bielice, situovaný v klidné oblasti na kraji města, má ideální polohu pro relaxaci a odpočinek. Budova hotelu je snadno dostupná. Vedle hotelu se nachází malé soukromé letiště, kde se během našeho pobytu létaly modely letadel. To však naši zkušenost nijak negativně neovlivnilo; naopak, poskytlo to klukům zábavu a bylo zajímavé sledovat akrobatické kousky letadel. Kromě toho je u letiště skvělá kavárna a velké hřiště, které se dětem velmi líbilo.

Ubytovali jsme se v pokoji s balkonem a výhledem na letiště. Pokoj byl prostorný a útulný, s moderním interiérem v neutrálních barvách a dřevěným nábytkem. Měl 2 samostatné místnosti s velkou manželskou postelí v každé, což děti ocenily. 🙂 K dispozici byla klimatizace, malá lednička a televize, a připojení na WiFi nebylo problém. V koupelně byl sprchový kout a dostatečně ručníků, županů a toaletních potřeb. Na balkóně byl sušák na prádlo a stůl se 2 židlemi.

Jak jsme se stravovali v ubytování?

V rámci polopenze jsme si pochutnávali na snídaních ve formě bufetu a servírovaných večeřích. Večeře při příjezdu byla stanovená, ale další den jsme si vybírali ze 4-5 variant. Jídla byla klasická, převažovala slovenská, italská kuchyně nebo mezinárodní klasiky. Všechny pokrmy byly chutné a porce obrovské. Kluci si dali penne s parmazánem a rajčatovou omáčkou, velmi dobré i pěkně vypadalo. Zbytek posádky objednal knedlík, vepřové maso a zelí. Případně omáčku nebo šťávu, ale i tak bylo jídlo chuťově dobré a porce se nedala sníst.

Jak jsme se najedli v okolí?

Nevyzkoušeli jsme žádné okolní restaurace, ale navštívili jsme bufet ve wellness centru, kde si můžete dopřát hranolky, langoš, saláty, polévky, točené pivo a limonády. Důležité upozornění – platba je možná pouze hotově, což nás překvapilo, protože v zbytku resortu přijímají karty.

Cestování s dětmi

Hotel není zaměřen na rodiny s dětmi, většina klientely je spíše starší. Chybí zde dětský koutek nebo speciální dětské menu. Přesto se děti pobavily na zahradě s prolézačkami, houpačkami, skluzavkou a volejbalovým hřištěm. Vedle je dráha pro in-line brusle a odrážedla.

Wellness centrum v hotelu: Hodnocení

Během našeho pobytu jsme nejvíce ocenili relaxaci v wellness centru, kde naleznete vodní svět, venkovní aquapark a saunové centrum. Bohužel jsme nemohli využít saunového centra v rámci našeho balíčku. Vnitřní vodní svět nabízí 2 termální bazény – relaxační a hydromasážní. Povolení k vstupu do relaxačního bazénu je od 14 let, zatímco hydromasážní bazén je dostupný již od 3 let. Venkovní aquapark disponuje 2 termálními bazény s hydromasáží a plaveckým bazénem. Tobogán a skluzavka byly zavřené, protože sezóna ještě nezačala. Přesto jsme si v bazénu užili plavání, voda měla příjemnou teplotu již na začátku června. V létě bývá k dispozici další venkovní bazén, který v době našeho pobytu ještě nebyl otevřený.

Výběr výletní destinace

Doporučuji navštívit Bojnice, krásné historické město s mnoha zajímavými památkami a atrakcemi. Hlavním lákadlem je Zámek Bojnice, kde se natáčela pohádka Šíleně smutná princezna. Děti i dospělí ocení Zoo Bojnice s největším množstvím druhů zvířat na Slovensku a Dinopark Bojnice, největší svého druhu v republice. Pro odvážné je tu také Stezka v oblacích. Z vyhlídkové věže vysoké 30 metrů uvidíte Bojnice a okolí jako na dlani a dolů se můžete svézt po tobogánu.

Závěrečné hodnocení pobytu v Termálech Malé Bielice

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit nedaleké město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek, v čele s romantickým, goticko-renesančním zámkem, který stojí za vidění. Mimo zámku je zde spousta turistických atrakcí, kaváren a restaurací.”

👍 Pobyt v Termálech Malé Bielice byl osobně ověřen Lenkou, členkou týmu Travelking, a jejich návštěvu může s klidným srdcem doporučit i vám. Další osobně ověřené hotely si můžete prohlédnout zde.

Napsat komentář