Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Osobně ověřeno: Recenze pobytu v Hotelu NH Collection Prague s welcome drinkem a lanovkou

Hotely

Osobně ověřeno: Recenze pobytu v Hotelu NH Collection Prague s welcome drinkem a lanovkou

Vydejte se spolu s Cindy, členkou našeho Travelking týmu, do Prahy. Konkrétně do Hotelu NH Collection Prague. Jaká byla cesta, ubytování, wellness a strava? A jaké výletní cíle byste si neměli nechat ujít? To vše se dozvíte.

Informace o pobytu v bodech

  • Termín pobytu: 1.7.2023 – 3.7.2023
  • Ubytováni jsme byli v: Hotelu NH Collection Prague
  • Lokalita ubytování je: Praha
  • Cestovala jsem: S partnerem
  • Stravování: Snídaně
  • Doprava: Autem

Praha: Exkluzivní Hotel NH Collection Prague se snídaní, lanovkou a wellness s bazénem a vířivkou + dítě

Cesta a ubytování

Na cestu do Prahy jsme vyrazili z Brna autem po dálnici D1, a provoz byl plynulý. Máme roční dálniční známku, takže další poplatky nebyly potřeba. Do hotelu NH Collection Prague jsme dorazili po 2 a půl hodinách.

Parkování

Hotel má garážové parkoviště, avšak není možné místo předem rezervovat, jelikož je veřejné. Našli jsme volná místa a zaparkovali, avšak parkování je zpoplatněno.

Ubytování

Adresu hotelu jsme zadali do navigace – cesta tak byla velmi snadná. Parkovali jsme v garáži partnerského Hotelu NH Prague City. V přízemní garáži jsme došli k lanovce, která nás vyvezla do rezervovaného Hotelu NH Collection Prague. Mezi dvěma zmíněnými hotely se nachází menší parčík Mrázovka, pokud vás neláká jízda lanovkou, můžete ji vynechat a místo ní si užít příjemnou procházku zelení. Rodiny s dětmi jistě ocení, že se zde nachází dětské hřiště.

Kousek od hotelu, přibližně 10 minut chůze, se nachází nákupní centru Anděl a tramvajová zastávka a stanice metra. Pohodlně jsme se tak dojeli tramvají až na zastávku Malostranská pod Pražským hradem odkud jsme již pokračovali v cestě pěšky.

Náš pokoj, situovaný ve čtvrtém patře (s výtahem v hotelu), nabízel výhled do zeleně. Velký a moderně zařízený, obsahoval pohodlnou postel, křeslo, stůl se dvěma židlemi a televizi. Nesměl chybět ani set na přípravu kávy a čaje a menší občerstvení (za poplatek). Největším překvapením byla dostatečně velká koupelna s praktickým sprchovým koutem, vybavená fénem a zvětšovacím zrcadlem, které jsem každé ráno nadšeně používala při zkrášlování. Jediné, co nám tam chybělo, bylo odvětrávání.

Osobně ověřeno: Recenze pobytu v Hotelu NH Collection Prague s welcome drinkem a lanovkou

Jak jsme se stravovali na ubytování?

V ceně pobytu byly snídaně formou bufetu, podávané ve všední dny od 7:00 do 10:30, v sobotu od 7:00 do 11:00 a v neděli až do 12:00. Nabídka byla dostatečná, zahrnovala různé druhy pečiva, šunky, salámy, sýry a zdravější varianty jako cereálie, oříšky a semínka.

V teplém bufetu byly párečky, míchaná vajíčka a opečená slanina. Kuchařka také připravovala na požádání čerstvé omelety. Pro bezlepkáře byl k dispozici bezlepkový koutek s rýžovými chlebíčky a cereáliemi. Rostlinná mléka byla také k dispozici pro ty, kdo nemohou laktózu.

Okolní stravování

Při návštěvě Prahy jsem hledala restaurace s bohatou bezlepkovou nabídkou. První večer jsme navštívili mexickou restauraci Las Adelitas, kde si přítel objednal burrito a já si pochutnala na zapečených kukuřičných tortillách s trhaným hovězím masem. Pokud máte rádi mexickou kuchyni, doporučuji vám tento podnik navštívit.

Druhý den našeho pobytu jsme zašli do restaurace Pizza Scuola, kde dělají klasickou a za příplatek i bezlepkovou pizzu. Musím říct, že to bylo poprvé, co jsem si pochutnala na bezlepkové pizze z restaurace.

Jaké bylo wellness centrum v hotelu?

V hotelu můžete relaxovat ve wellness s finskou saunou a také v partnerském hotelu NH City Prague, kde se nachází fitness centrum. Bohužel, hotelovou nabídku wellness služeb jsme během pobytu nevyzkoušeli.

Kam vyrazit na výlet?

  • Valdštejnská zahrada: jedna zahrad pod Pražským hradem. Toto místo je nádherné a stojí za návštěvu.
  • Zoo Praha: konečně jsme navštívili pražskou zoo, která je moc pěkná. Na návštěvu si ideálně vyhraďte celý den, zahrada je obrovská.
  • Státní hrad Karlštejn: Při cestě na další ubytování jsme zajeli navštívit tento ikonický hrad. Z dolního veřejného parkoviště jsme se vyvezli povozem s koňmi téměř až k branám hradu – krásný zážitek! Na hradě jsme stihli pouze prohlídku základního okruhu, přesto jsme byli nadšení. Nejenže vypadá krásně na fotkách, jeho historie je poutavá.
  • Lom Velká Amerika: Krátka jazda od hradu vás zavedie k tomuto fotogenickému lomu, kde sme si urobili príjemnú prechádzku.

Záverné hodnotenie pobytu v Hoteli NH Collection Prague

“Pobyt v Hotelu NH Collection Prague byl velmi spokojený. Nachází se v klidné lokalitě nedaleko zastávek MHD, takže jsme se pohodlně dostali kamkoliv jsme potřebovali. Personál byl vždy milý, vstřícný a usměvavý. Pokoj byl dostatečně velký a zaujala nás krásná koupelna se sprchovým koutem. Na snídani byl velký výběr pečiva, cereálií, ovoce a zeleniny. Nejvíce jsme si pochutnali na teplém bufetu, kde nechyběly párečky, míchaná vajíčka a opečená slanina. Raritou a pýchou tohoto hotelu je lanovka, kterou se do hotelu dostanete ze spodního partnerského hotelu. Hotel si oprávněně zaslouží 1 a rádi se sem znovu vrátíme!”

👍 Cindy, členka týmu Travelking, osobně ověřila pobyt v Hotelu NH Collection Prague a s klidným srdcem ho doporučuje i vám. Další osobně ověřené hotely si můžete prohlédnout zde.

Napsat komentář