Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Osobně ověřeno: Recenze wellness & vinařského pobytu na jižní Moravě u NP Podyjí v Hotelu Happy Star

Hotely

Osobně ověřeno: Recenze wellness & vinařského pobytu na jižní Moravě u NP Podyjí v Hotelu Happy Star

Vydejte se s Jozefem, členem našeho Travelking týmu, na jižní Moravu, konkrétně k Národnímu parku Podyjí, do Hotelu Happy Star. Jaká byla cesta, ubytování, wellness a strava? A jaké výletní cíle byste si neměli nechat ujít? To vše se dozvíte.

Informace o pobytu v bodech

  • Termín pobytu: 10.4.2022 – 12.4.2022
  • Ubytování: Hotel Happy Star
  • Lokalita: Jižní Morava
  • Cestovali jsme s: Partnerkou
  • Stravování: Snídaně
  • Doprava: Autem

Jižní Morava: Relaxace v Hotelu Happy Star s bufetovou snídaní a neomezeným wellness

Cesta a ubytování

S přítelkyní jsme vyrazili na jižní Moravu – za přírodou, vínem a wellness. Cílem byl Hotel Happy Star v Hnanicích, asi 213 km od Prahy. Autem jsme dorazili za necelé 3 hodiny. K hotelu se dá pohodlně dojet i vlakem nebo autobusem. Vlakem do Brna či Znojma, odtud pak autobusem do Hnanic.

Parkování

Hotel má vlastní parkoviště pro 99 aut, 11 autobusů či 2 ponorky. Místo není třeba rezervovat, je zdarma a noc je chráněno závorou.

Ubytování

Hotel Happy Star leží na jižní Moravě, nedaleko Národního parku Podyjí a 10 km od Znojma. Nachází se na začátku vesnice Hnanice vedle vinohradů. Je dobře viditelný díky své poloze u hlavní křižovatky.

Okolí hotelu nabízí turistické a cyklistické trasy a zrekonstruovaný bunkr.

Interiér hotelu je moderní a čistý. Na chodbách i v pokojích jsou barevné měkké koberce, které zútulňují prostor. Náš pokoj byl prostorný s pohodlným lůžkem, stolkem, televizí a vlastní koupelnou. Z okna jsme měli výhled do klidné hotelové zahrady s altánkem a květinami.

Jak jsme se najedli v ubytování?

Osobně ověřeno: Recenze wellness & vinařského pobytu na jižní Moravě u NP Podyjí v Hotelu Happy Star

Balíček obsahoval snídaně formou bufetu. Výběr byl bohatý a různorodý. Všechny pokrmy byly čerstvé, včetně pečiva, pomazánek, párků, šunky, salámů, sýrů, vajec, müsli a jogurtů. Nejvíce jsem si pochutnal na palačinkách. Nápoje jako káva, voda a ovocné šťávy byly také k dispozici.

V hotelu je možné si dokoupit večeři. Kuchyň je otevřená a vaří až do devíti hodin.

Jak jsme jedli v okolí?

Stravovali jsme se v Novém Šaldorfě v pizzerii Jasany. Malé snacky jsme dostali během návštěvy vinných sklípků U Ferdinanda, K 96 Winery a Vinařství Dobrovolný.

Jaké bylo wellness centrum v hotelu?

Hotel nabízí wellness centrum s plaveckým bazénem a vířivkou, obklopené prosklenými stěnami s výhledem do zahrady a vinohradů. Dřevěná lehátka jsou rozmístěna po celém prostoru pro odpočinek. K dispozici je také parní sauna, však nutná rezervace předem.

Za příplatek je k dispozici část wellness s saunami, kterou jsme vzhledem k jarnímu počasí nevyužili, ale v zimě bude určitě lákavější.

Kam na výlet?

Na hotelu jsme ocenili blízkost k viničním tratím, turistickým trasám a cyklostezkám. Nedaleko se nachází kopec s vinohrady Šobes, na kterém najdete krásná vyhlídková místa. Pokračovat můžete po žluté trase podél řeky Dyje přírodním parkem nebo po červené stezce do vinařských obcí Havraníky, Popice, Konice a Nový Šaldorf. Mezi těmito vesničkami se střídají různé přírodní krásy – lesy, vinice, ovocné sady, pole a další vinice.

Za výlet stojí i nedaleké Znojmo plné památek.

Závěrečné hodnocení pobytu v Hotelu Happy Star

“Hotel nabízí wellness, bowling, parkoviště a zahradu s posezením. Personál mi skvěle poradil a vyřešil mé žádosti. Je zde skvělá dostupnost k moravským sklípkům i rakouským sousedům. Nejlepší oblastí na poznávání přírody a vinných sklípků na Znojemsku je Nový Šaldorf. Z hotelu vede několik turistických a cyklistických tras, případně lze cestovat autobusem (nejbližší zastávka je 10 minut).”

👍 Pobyt v Hotelu Happy Star byl osobně ověřen Jozefem, členem týmu Travelking, a může jej s klidným srdcem doporučit i vám. Další ověřené hotely si můžete prohlédnout zde.

Napsat komentář