Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

6 TIPŮ na romantické valentýnské pobyty, kterými své milé vyrazíte dech!

Venkovní aktivity

6 TIPŮ na romantické valentýnské pobyty, kterými své milé vyrazíte dech!

14. únor se kvapem blíží a vy ještě nevíte, co dát partnerce k Valentýnovi? Věnujte jí dokonalý dárek – společnou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků. Vybrali jsme pro vás tipy na pobyty, které budou dokonalým dárkem k svátku všech zamilovaných.

❤️ Domek kata Matěje

Překvapte svou milou na Valentýna výpravou do minulosti! Během pobytu v Domku kata Matěje v historickém centru Českého Krumlova, jako byste se vrátili do období středověku. V budově z 16. století, prodchnuté legendami a vybavené stylovými dekoracemi a historickým dřevěným nábytkem, si budete připadat jako v pohádce. Ať už zvolíte ubytování v pokoji nebo v apartmánu s vlastní koupelnou, budete si užívat překrásný výhled na zámek a zámeckou zahradu. Ke kouzelné atmosféře místa přispěje také dárek v podobě řemeslného piva a bochníku chleba vyrobených dle tradiční středověké receptury.

Tipy na výlety:

 • Vydejte se na romantickou procházku středem města, památkou UNESCO. Z ubytování rychle dostanete na Náměstí Svornosti, Lazebnický most, a k nádhernému zámku s ikonickou věží.
 • Za krásnými výhledy vyrazte na vrchol hory Kleť s nejstarší kamennou rozhlednou.

Český Krumlov stylově v Domku kata Matěje s domácím chlebem a pivem + poukaz a pamětní glejt

❤️ Praha pro zamilované

V Česku najdete málo tak romantických míst jako Praha. Vypravte se se svou láskou do metropole a přesvědčte se o tom sami. Ideálním místem, kde v Praze strávit nezapomenutelné chvíle ve dvou, je přepychový Volcano Spa Hotel stojící v poklidné části Prahy 5. Po příjezdu na vás v luxusně vybaveném pokoji bude čekat sladké překvapení od šéfkuchaře. Každý den si pochutnáte na bohatých bufetových snídaních a jako pozornost obdržíte od hotelu poukaz na oběd či večeři ve výši 500 Kč. Dokonalý relax zažijete v moderním wellness centru s vířivkou, saunami a fitness zónou a třešničku na dortu celému zážitku dodá masáž zad nebo nohou.

Tipy na výlety:

 • Vydejte se na procházku na Petřín, kde můžete vystoupat na rozhlednu nebo se vydat do zrcadlového bludiště.
 • Zažijte Pražský hrad netradičně. Vypravte se na toto historické místo v podvečer a užijte si západ slunce.
 • Zavítejte do kostela sv. Petra a Pavla, kde jsou ostatky sv. Valentýna.
 • I za Prahou je krásně. Pokud vás láká příroda, zkuste Prokopské údolí nebo nádhernou vyhlídku Máj.

Praha ve Volcano Spa Hotelu s wellness, masážemi, sladkým překvapením a snídaněmi

❤️ Romantika v lázních

Vezměte svou drahou polovičku na odpočinkovou dovolenou, kde si budete užívat jeden druhého. Hotel Esplanade Spa & Golf Resort* v Mariánských Lázních je tou pravou volbou. Po příjezdu dostanete welcome drink a ubytujete se v pokoji odpovídajícím 5*. Během pobytu si užijete vstup do wellness a procedur. V hotelové restauraci si pochutnáte na bufetových snídaních a romantické tříchodové večeři při svíčkách s lahví moravského vína. Tento pobyt nadchne i ty nejnáročnější.

Výletní tipy:

 • Vedle hotelu je Park Boheminium, kde si prohlédnete významné památky ve zmenšené podobě!
 • Pár minut od hotelu se nachází Obůrka Hvozd, kde pasou daňci a jeleni. Pokračujte v procházce k Nietzscheho prameni a rozhledně Hamelika.
 • Navštivte vyhlášená místa jako kolonáda Maxima Gorkého, Zpívající fontána a Hlavní třída.
 • Pokud toužíte po přírodě, navštivte Lesní pramen a geologický park v lese.

Mariánské Lázně: 5* Hotel Esplanade Spa & Golf Resort s bazénem, Římskými lázněmi a procedurou + snídaně

❤️ Dovolená přímo pod hradem a zámkem

Podělte se o svou vášeň pro cestování a objevování krásných míst s milou osobou a vydejte se na fantastický pobyt do Penzionu Hradní Bašta v západočeském Bečově nad Teplou. Historická budova penzionu stojí přímo na malebném náměstí, 150 m od zámku, který stojí za návštěvu. Vychutnejte si krásy přírody v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Poloha penzionu uprostřed lázeňského trojúhelníku vás zveme k návštěvě nejkrásnějších českých lázeňských měst: Karlových Varů, Mariánských Lázní a Františkových lázní. Na začátku pobytu si vychutnejte láhev šumivého vína s krásným výhledem z pokoje. Pro dostatek energie na výlety si dopřejte výtečné snídaně a romantickou večeři při svíčkách.

Tipy na výlety:

 • Vezměte svou drahou do botanické zahrady u řeky Teplé s bohatou sbírkou rostlin z celého světa.
 • Státní hrad a zámek Bečov v Karlovarském kraji byl dějištěm mnoha historických událostí. Poznejte jeho historii na prohlídkových okruzích.
 • Navštivte města lázeňského trojúhelníku – Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Stihnete jedno, nebo možná všechna tři?

Bečov nad Teplou 150 m od zámku v Penzionu Hradní Bašta s snídaní a romantickou večeří + láhev šumivého vína

❤️ Pobyt plný piva

Patří vaše láska k milovnicím zlatavého moku? Pak si společně dopřejte dokonalý relaxační pobyt nedaleko Luhačovic v krásném Valašském hotelu a Pivních lázních Ogar. O blaho vašich chuťových pohárků se postará lahodná polopenze v podobě bohatých bufetových snídaní a tříchodových večeří. Porce odpočinku a zážitek na vás čekají při pivní koupeli v dřevěné kádi. Během procedury můžete navíc neomezeně konzumovat pivo Starobrno, takže osvěžíte nejen tělo, ale také ducha. Pokud byste se relaxace nemohli nabažit, můžete využít slevy na masáže a saunu.

Tipy na výlety:

 • Vezměte svou vyvolenou na romantickou procházku k Jezírku lásky a přesvědčte se sami, zda jsou legendy o tomto krásném místě pravdivé.
 • Krásné lázně Luhačovice najdete pouhých 4 km od hotelu. Projděte se po nádherné promenádě nebo si užijte zábavu v aquaparku.

Relaxace u Luhačovic: Valašský hotel a Pivní lázně Ogar s pivní koupelí a konzumací piva + polopenze

❤️ Speciální tip

Chcete-li svou partnerku na svátek všech zamilovaných potěšit opravdu výjimečným dárkem? Věnujte jí pobyt v přepychovém Zámečku Petrovice v obci Petrovice u Karviné. Během pobytu v elegantním zámečku o vás bude postaráno jako v bavlnce, takže si vaše milá bude připadat jako opravdová princezna. Po delikátních snídaních ve formě bufetu připravených špičkovým šéfkuchařem se můžete procházet nádherným zámeckým parkem se vzrostlými stromy a expozicí soch. Součástí balíčku je také časově neomezený vstup do luxusního wellness se šesti druhy saun, perličkovou a Kneippovou lázní, relaxační zónou a barem. Je ovšem třeba upozornit, že tento pobyt má jednu velkou nevýhodu: v žádném případě se vám z něj nebude chtít vracet.

Napsat komentář