Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Kam na dovolenou v létě? Zajímavé tipy do 6 000 Kč

Volný čas

Kam na dovolenou v létě? Zajímavé tipy do 6 000 Kč

Léto už klepe na dveře, což znamená i to, že na výběr výhodné letní dovolené zbývá posledních pár týdnů. Vytipoval jsem pro vás několik lokalit, kter

  • nebo užijte výhled na jezero z výšky hory Monte Baldo.

Dovolená u největšího termálního jezera v Evropě – Hevíz

U jezer ještě chvíli zůstanu a doporučím pobyt v lázeňském městě Hevíz s tradicí sahající až do roku 1795. Svoji rozlohou 4,4 ha je jezero největším termálním jezerem v Evropě, které je známé hlavně pro léčivé účinky zdejší termální vody plné minerálů. Kolem něj se rozprostírá kolonáda, zahrady a další lázeňské atrakce.

TIP NA UBYTOVÁNÍ: Hledáte-li klidné a luxusní ubytování jen pár kroků od jezera (asi deset minut chůze), vyzkoušejte Ensana Thermal Aqua Health Spa Hotel. Pobyt zde si užijete už za 18 599 Kč pro 2 osoby za 5 dní vč. bohatého all inclusive (včetně nápojů) a neomezeného vstupu do termálního wellness.

Maďarsko pouhých 750 m od jezera Hévíz v Ensana Thermal Aqua s all inclusive stravou a termálním wellness

Léto v tuzemsku nebo u slovenských sousedů

Nevýhodou cestování do zahraničí je dlouhá cesta. Tu si můžete odpustit při cestách po Česku nebo Slovensku, kde je stejně (a ne-li více) krás jako všude jinde. V Česku doporučuji vyrazit do Luhačovic, oprávně nejoblíbenějších moravských lázní. Proč zrovna Luhačovice?

  • léčivé prameny,
  • krásná přírodní kolonáda,
  • nespočet možností výletů do okolí (Zlín, Uherské Hradiště nebo Bílé Karpaty),
  • zabaví se zde rodiny i páry všech věkových kategorií (můj tip je vzít do Luhačovic rodiče na ozdravný víkend).

TIP NA UBYTOVÁNÍ:Hotel Harmonie je synonymem pro harmonickou dovolenou – leží v centru, ale obklopený přírodním areálem, který poskytuje klid a prostor pro relax. Balíček na 3 dny s all inclusive stravou vyjde přibližně na 4 980 Kč a jeho součástí je neomezený vstup do bazénu i sauny a taky masáž.

Kam na dovolenou v létě? Zajímavé tipy do 6 000 Kč

Luhačovice: Relaxace v Hotelu Harmonie s all inclusive stravou a nápoji, bazénem, saunou a 2 procedurami

Synonymem pro Luhačovice je na Slovensku Podhájska neboli „Slovenské mrtvé moře“. Lokalita, kde najdete termální lázně, koupaliště i římské koupele, patří mezi vyhledávaný cíl milovníků relaxu.

TIP NA UBYTOVÁNÍ: Ubytovat se můžete pouze 300 metrů od koupaliště v penzionu Quatro. Kromě bohatých a chutných snídaní je zahrnut i odvoz na koupaliště a zpět v ceně. Za 3 dny pobytu zaplatíte pouze 2 499 Kč.

Chorvatsko – trvalý hit mezi dovolenými

Chorvatsko stále zůstává na špici popularity dovolenkových destinací. Češi jsou poměrně nároční na ubytování, a proto vám mohu doporučit Hotel Zagreb. Očekávejte:

  • pokoje s balkónem,
  • skvělou polopenzi,
  • bazény,
  • hřiště pro děti,
  • sportovní vyžití.

. Pouhých 300 metrů od oblázkové pláže, to je opravdová výhoda. Máte na výběr termíny po celé léto a září, včetně výhodných last-minute nabídek.

Chorvatsko: Léto 2022 jen 100 m od moře v Hotelu Zagreb s bazény a all inclusive + dítě do 12 let zdarma

Výhodou Hotelu Zagreb je česká delegátka a částečně český personál. Při potřebě je k dispozici naše zákaznická podpora, která poradí s cizími jazyky.

Léto si užiju v Hotelu Zagreb. V nabídce jsou last-minute pobyty, které poskytnou inspiraci pro víkendové výlety.

Napsat komentář