Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Osobně ověřeno: Recenze pobytu s turistikou a wellness v Krkonoších v Harmony Club Hotelu

Hotely

Osobně ověřeno: Recenze pobytu s turistikou a wellness v Krkonoších v Harmony Club Hotelu

Vydejte se spolu s Cindy, členkou našeho Travelking týmu, do Krkonoš. Konkrétně do Harmony Club Hotelu. Jaká byla cesta, ubytování, wellness a strava? A jaké výletní cíle byste si neměli nechat ujít? To vše se dozvíte.

Informace o pobytu v bodech

 • Termín pobytu: 20.6.2022 – 22.6.2022
 • Ubytováni jsme byli v: Harmony Club Hotelu
 • Lokalita ubytování jsou: Krkonoše
 • Cestovala jsem s: Partnerem
 • Stravování: Polopenze
 • Doprava: Autem

Krkonoše: Špindlerův Mlýn blízko centra v Harmony Club Hotelu s wellness, bazénem, saunou a polopenzí

Kam a jak jsme jeli?

Vydali jsme se na letní víkendovou dovolenou do Krkonoš, konkrétně do Špindlerova Mlýna. Cesta byla docela dlouhá, vyjížděli jsme z Brna a jeli přibližně 4 hodiny. Během cesty do hotelu jsme si dali oběd v Hradci Králové a poté pokračovali dál. Jeli jsme celou dobu mimo dálnici, takže dálniční známka nebyla potřeba. Pokud se rozhodnete jet po dálnici, cesta bude o něco rychlejší, ale pouze o pár minut.

Parkování

Hotel poskytuje jak garážové, tak venkovní parkování zdarma. Vždy jsme našli volné místo, takže rezervace předem není nutná. Z garáže se pohodlně dostanete výtahem až na hotelovou recepci.

Ubytování

Hotel jsme našli snadno. Harmony Club Hotel je vysoko v horách s krásným výhledem na nejvyšší české hory. Před hotelem je pěkné dětské hřiště a během tří minut se dá dojít k bobové dráze, na které se pobaví malí i velcí. Špindlerův Mlýn je hezké horské městečko obklopené nádhernou přírodou.

Pokoj byl pěkný a prostorný, s krásným výhledem na pohoří Krkonoš. K dispozici byla postel, televize, minibar, stolek se židlí, skříně a prostor na odkládání zavazadel. Postel byla kvalitní a pohodlná. Koupelna byla moderní, čistá a dostatečně velká, s sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem s velkým zrcadlem a vysoušečem vlasů. Nechyběly ručníky, župany a pantofle do wellness centra, což bylo fajn.

Jak jsme jedli v ubytování?

Během našeho pobytu jsme měli bufetovou polopenzi s bohatou nabídkou jídel jak na snídani, tak na večeři. Snídaně byla podávána od 7:00 do 10:00 a zahrnovala vajíčka, grilovanou zeleninu, párečky, salámy, sýry, čerstvou zeleninu a ovoce (banány, pomeranče, jablka, hrušky, hroznové víno, kiwi, grep), pečivo, müsli a další lahůdky.

Večeře byla opět formou bufetu v čase od 18:00 do 20:30 a nabízela široký výběr studených i teplých jídel, jako jsou slávky, pizza, různá masa, přílohy, dezerty, slané chuťovky a opět ovoce a zelenina.

Strava mě i příteli velmi chutnala. Hotelová restaurace byla velká a v letních měsících můžete využít i posezení na venkovní terase s výhledem na hory.

Jak jsme se najedli v okolí?

Během jednoho z výletů jsme navštívili horskou restauraci Medvědín 1235 m. Nachází se přímo u lanovky na vrcholu hory Medvědín, jak už napovídá její název. Oběd jsme si pochutnali na terase a kochali se panoramaty se Sněžkou v pozadí. Jídlo bylo průměrné, ale díky výhledu to byl příjemný zážitek. Můžete si zde také jen odpočinout u kávy, čaje a zákusku. Dezertů tu měli několik druhů na výběr.

Jaké bylo wellness centrum v hotelu?

Vstup do wellness centra s bazénem a dvěma vířivkami byl neomezený v rámci otevírací doby (7:00 – 11:30 a 14:00 – 21:30 hodin). Můžete si tedy skočit zaplavat klidně ještě před snídaní. My jsme využili wellness vždy po večeři a krásně jsme si odpočinuli. V bazénu se dá i zaplavat a my měli štěstí, že jsme ho většinu času měli sami pro sebe. Z vířivek bylo prosklenou stěnou vidět do lesa a nám se první den poštěstilo spatřit srnečku. V další části wellness centra je bazének pro děti a saunový svět, do kterého je v rámci balíčku vstup na 2 hodiny denně. Za příplatek hotel nabízí také spoustu druhů masáží, ty jsme ovšem vyzkoušet nestihli.

Kam se vydat na výlet?

 • Lanovka na Medvědín – Každou noc pobytu máte zahrnutou zpáteční jízdenku na lanovku. Na vrcholu Medvědína je restaurace a dětské hřiště. Aktivní výletníci mohou využít toto místo jako výchozí bod pro túry po okolních trasách.
 • Bobová dráha Špindlerův Mlýn – Děti i dospělí se mohou pobavit na bobové dráze, která leží vedle hotelu. Pro mě to byla úplná premiéra a opravdu jsem si to užila.
 • Aquapark Špindlerův Mlýn – Pokud wellness centrum v hotelu nestačí, můžete se vydat do nedalekého aquaparku.
 • Vodní nádrž Labská – Na okraji Špindlerova Mlýna je vodní nádrž vhodná k odpolední procházce. Odvážlivci zde mohou vyzkoušet ZipLine.
 • ZOO Dvůr Králové – Tato zoo je asi hodinu autem od Špindlerova Mlýna. Navštívili jsme ji na zpáteční cestě a pokud se tu ocitnete, určitě se zastavte. Je to jediná evropská zoo s safari. Během jízdy safaribusem uvidíte lvy, nosorožce, zebry, žirafy a antilopy.

Závěrečné hodnocení Harmony Club Hotelu

“Harmony Club Hotel nás naprosto okouzlil. Všechno bylo na jedničku. Personál byl velmi milý a vždy nám s čímkoliv ochotně poradil. Pokoj byl dostatečně velký s velmi pohodlnou postelí, krásnou čistou koupelnou a k dispozici tu byl i župan a pantofle do wellness. Dobu strávenou ve wellness jsme si užili. Byli jsme tam téměř sami, takže jsme měli bazén i vířivku jen pro sebe. Pokud bych měla jednu věc opravdu vyzdvihnout, tak je to strava. Naprosto překonala mé očekávání. Na výběr bylo z tolika druhů jídel, že jsme nevěděli, co vyzkoušet dřív. Pokrmy jsme si vychutnali i na hotelové terase s výhledem na Krkonoše. V okolí je spousta možností výletů – určitě doporučuji vyjet lanovkou na Medvědín, bobovou dráhu nebo jen tak prozkoumávat krásy Krkonošského národní parku.”

👍 Pobyt v Harmony Club Hotelu byl osobně ověřen Cindy, členkou týmu Travelking, a jeho návštěvu může s klidným srdcem doporučit i vám. Další osobně ověřené hotely si můžete prohlédnout zde.

Napsat komentář