Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Osobně ověřeno: Recenze Hotelu Imperial* v Karlových Varech

Hotely

Osobně ověřeno: Recenze Hotelu Imperial* v Karlových Varech

Vydejte se s Martinem z našeho Travelking týmu do Karlových Varů, konkrétně do luxusního Hotelu Imperial*. Jaká byla cesta, ubytování a strava? A jaké skvělé výletní cíle byste si neměli nechat ujít? To vše se dozvíte.

Informace o pobytu

  • Termín pobytu: 21.2.2022 – 23.2.2022
  • Ubytování: Hotel Imperial*
  • Lokalita: Karlovy Vary
  • Doprava: Autem
  • Společnost: S Maminkou
  • Stravování: Polopenze

Hotel Imperial* v Karlových Varech: Polopenze, wellness, sportcentrum + 3 léčebné procedury

Jak jsme dorazili?

Víkendový výlet vedl do malebných Karlových Varů, přičemž vrcholem byl luxusní 5* Hotel Imperial*. Zvolili jsme vlastní dopravu autem z Brna, což trvalo přibližně 3 a půl hodiny (336 km). Alternativou byla cesta vlakem či autobusem, avšak trvala o něco déle.

Parkování:

Cesta bývá často rychlejší než jiné dopravní možnosti, ale člověk se pak musí vypořádat s hledáním parkovacího místa. V ceně pobytu není zahrnuto parkování, ale hotel disponuje vlastním parkovištěm, kde je možné zaparkovat za 400 Kč/noc, což jsme využili. Parkoviště není přímo u hotelu, ale vzdálené přibližně 50 metrů. Nicméně hotel poskytuje bezplatnou službu odvozu auta, takže můžete přijet přímo před hotel, vzít si kufry a jít na recepci, kde klíče vozidla předáte zaměstnanci hotelu, který vaše auto zaparkuje. Je to jako ve filmu.

Ubytování

Hotel Imperial* je opravdu impozantní budovou a dovolím si říct, že je vlastně dominantou Karlových Varů, protože se nachází přímo v centru města nad kolonádou. Atraktivnější místo pro umístění hotelu snad už není. Hotel zde stojí už od roku 1912 a za tu dobu ho navštívila spousta známých osobností.

Interiér hotelu je opravdu honosný a pokoj byl nadstandardně velký, čistý a krásně laděný do zelené a červené barvy s zlatými detaily, včetně pěkného lustru a posezení. S ubytováním jsme byli naprosto spokojeni.

Jak jsme se stravovali?

Osobně ověřeno: Recenze Hotelu Imperial* v Karlových Varech

Strava formou bufetové polopenze zahrnovala pestré snídaně a večeře, které potěšily naše chuťové buňky.

Snídaňový bufet nabízel široký výběr dobrot – vejce různými způsoby, párečky, klobásy, uzeniny, sýry, pečivo, pomazánky a sladké pochoutky, spolu s džusy, čaji a kávou. Večerní bufet přinášel rozmanité masné pokrmy, čtyři přílohy a pestrou paletu zeleniny, salátů a dezertů.

Jaké byly možnosti stravování v okolí?

V balíčku měli jsme polopenzi, tak jsme navštívili restauraci v centru Karlových Varů jen jednou, na oběd. Restaurace U Švejka je umístěna u Vřídelní kolonády. Pojedli jsme svíčkovou omáčku, vepřové, knedlík a zelí a zapili to plzeňským pivem. Cena byla přijatelná, střední kategorie.

Jak bylo wellness centrum v hotelu?

V luxusním hotelu byl součástí pobytu vstup do wellness centra, které jsme využili. Byli jsme ubytováni ve 3. patře, zatímco wellness centrum bylo v -1. patře. K němu jsme došli výtahem, pozor, na wellness centrum je jiný výtah než na recepci.

Velký bazén, teplota 29 °C, vířivky a finská sauna byly k dispozici. Zažili jsme aromatické masáže, bylinné koupele a oxygenoterapii. Tyto procedury jsou zahrnuty v balíčku, a čas využití je naplánován přímo hotelem předem.

Kam vyrazit na výlet?

  • Rozhledna Diana, dosažitelná pěšky i lanovkou, nabízí stylovou restauraci.

Závěrečné hodnocení pobytu v Hotelu Imperial*

Od začátku na hotelu dýchla atmosféra lázní spojená s luxusem, a vše působilo příjemně a přirozeně. Postele na pokojích byly velice pohodlné. Strava byla chutná a rozmanitá, a umístění hotelu nad kolonádou poskytovalo hezký výhled na okolí. Wellness s masáží postačilo k odpočinku po procházkách. Díky tomu všemu a milému personálu se sem jistě vrátím.

Pobyt v Hotelu Imperial* byl osobně ověřen Martinem, členem týmu Travelking, a může jej s klidným srdcem doporučit i vám. Další osobně ověřené hotely si můžete prohlédnout zde.

Napsat komentář