Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Osobně ověřeno: Recenze pobytu v Hotelu Lions

Cestování

Osobně ověřeno: Recenze pobytu v Hotelu Lions

Nikola, členka našeho Travelking týmu, navštívila Hotel Lions na Křivoklátsku. Přečtěte si, jak proběhla cesta, ubytování, wellness a stravování, a co stojí za návštěvu.

Informace o pobytu

  • Termín: 30.6.2023 – 2.7.2023
  • Ubytování: Hotel Lions
  • Lokalita: Střední Čechy
  • Spolucestující: Sestra
  • Strava: All inclusive
  • Doprava: Autem

Křivoklátsko: Hotel Lions s all inclusive a neomezeným wellness

Cesta a parkování

V pátek kolem 11:00 odpoledne vyrazily jsme z Brna do vesnice Nesuchyně, přes dálnici D1 a D6 až k cíli. Bez starostí o dálniční známku, díky přejetí Pražského okruhu. Na cestě jsme udělaly krátkou pauzu na kávu a kolem 14:00 dorazily na místo.

Ubytování

Hotel Lions v oblasti Křivoklátska nabízí bohaté vyžití a výletní cíle. Hledání hotelu nebylo složité, budova je snadno dostupná. Okolní areál je vkusně upravený, s malým rybníčkem uprostřed, přes který lze přejít suchou nohou po mostku. U rybníčka nebo na zastřešené terase je možnost posezení.

Ubytovaly jsme se v pokoji typu Superior Lux, který byl prostorný, čistý a moderně zařízený. Koupelna s sprchovým koutem byla dostatečně velká. Kromě postelí byla v pokoji televize, psací stůl a stolek s posezením, včetně WiFi připojení.

Jak jsme se najedly v ubytování?

Strava byla formou all inclusive, ale využily jsme pouze možnost snídaní a večeří, protože jsme v sobotu vyrazily na celodenní výlet. Snídaně i večeře se podávaly formou bufetu, takže si každý mohl vybrat, na co měl chuť. U snídaně nás potěšily palačinky.

Osobně ověřeno: Recenze pobytu v Hotelu Lions

Večerní bufet zahrnoval několik druhů mas, zeleniny a příloh. Po celou dobu večeře byla neomezená konzumace zmrzliny a vybraných nápojů. Ocenily jsme také šťastnou hodinku s 50% slevou na všechny míchané nápoje.

Jak jsme se najedly v okolí?

Během našich výletů jsme navštívily:

  • Hotel a restauraci Sýkora ve vesnici Křivoklát, kde jsme si po dlouhém výšlapu daly vynikající zelňačku a pivko.
  • JK Classics bistro BAR59 v obci Lužná. Bistro v areálu Muzea amerických veteránů, otevřené pouze pro návštěvníky muzea, nabízí speciality v americkém stylu, včetně grilovaných žebírek s barbecue omáčkou.

Wellness centrum v hotelu:

Vyzkoušely jsme hotelový bazén a parní kabinu, ručníky jsme si vzaly z pokoje a byly nám vyměněny. Určitě doporučujeme masážní křesla, na kterých jsme si opravdu užily, ale je třeba se předem objednat.

Hotel také nabízí různé balneo procedury, včetně masáží, parafínových a rašelinových zábalů, pedikúry apod.

Výlety:

  • JK Classics – Muzeum amerických veteránů jsme si opravdu užily. Nádherné vozy z 50. let, včetně Cadillaca Fleetwooda v ikonické růžové barvě, který vlastnil i sám Elvis, nás okouzlily.
  • Hrad Křivoklát – Celodenní výlet z Nižboru na hrad Křivoklát stál za to. Asi 20 km kopcovitou cestou byla výzva, ale zpět do Nižboru jsme se pohodlně dostaly vlakem, kde jsme měly zaparkované auto. Hrad Křivoklát patří mezi naše historicky nejvýznamnější hrady.

Závěrečné hodnocení pobytu v Hotelu Lions

“Celý pobyt jsme si opravdu užily. Na recepci hotelu nás vřele přivítali a vše nám vysvětlili a ukázali. Nejvíce se nám líbilo prostředí hotelu s venkovním posezením, kde byl klid a každý si mohl najít svůj koutek a večer si odpočinout u nějaké dobré skleničky. Areál a všechny prostory hotelu byly čisté a upravené a je znát náležitá péče o veškerou zeleň. Milovníkům starých časů musíme určitě doporučit návštěvu Muzea starých amerických vozů JK Classics.”

👍 Pobyt v Hotelu Lions byl osobně ověřen Nikolou, členkou týmu Travelking, a jeho návštěvu může s klidným srdcem doporučit i vám. Další osobně ověřené hotely si můžete prohlédnout zde.

Napsat komentář