Hradní 466, Kardašova Recice, 378 21

Otevřeno denně od 10:00 do 23:30 hodin

Osobně ověřeno: Recenze wellness pobytu v Karlových Varech v Park Spa Hotelu Sirius

Hotely

Osobně ověřeno: Recenze wellness pobytu v Karlových Varech v Park Spa Hotelu Sirius

Vydejte se s Jozefem z našeho Travelking týmu do Karlových Varů, konkrétně do Park Spa Hotelu Sirius. Jaká byla cesta, ubytování, strava a wellness? A jaké skvělé výletní cíle byste si neměli nechat ujít? To vše se dozvíte.

Informace o pobytu v bodech

  • Termín pobytu: 13.5.2022 – 16.5.2022
  • Ubytování: Park Spa Hotel Sirius
  • Lokalita: Karlovy Vary
  • Společný cestující: Maminka
  • Stravování: Polopenze
  • Doprava: Autem

Karlovy Vary v Park Spa Hotelu Sirius se vstupem do Alžbětiných lázní a sauny + plná penze a 5 procedur

Cesta do Karlových Varů

Vyrazili jsme autem z Prahy a do Karlových Varů jsme dorazili po dvou hodinách. Díky navigaci jsme hotel našli bez problémů.

Parkování

U hotelu není možné parkování, protože je umístěn přímo v lázeňské zóně v centru města a nemá vlastní garáž. Osobně jsem parkoval zdarma v ulici Na Vyhlídce a do hotelu jsme došli pěšky. V centru jsou k dispozici placená parkoviště veřejná za cenu kolem 100 Kč/den, nebo soukromá, například u Hotelu Thermal za 500 Kč/den.

Ubytování

Park Spa Hotel Sirius se nachází na začátku lázeňské zóny u Dvořákových sadů a Sadové kolonády, kde se nachází první z místních pramenů. Před hotelem je klidná ulice s výhledem do sadů a na Hotel Thermal.

Ubytování jsme měli v dvoulůžkovém pokoji, který i s celým hotelem měl historický styl s rustikálními prvky. Dominantou hotelu je umělecké schodiště. Atmosféru dotvářejí obrazy a květiny. Pokoj obsahoval klasický nábytek – postel, stolek s posezením a psací stůl se zrcadlem. Potěšila nás láhev vody, set na přípravu kávy a čaje a mísa s ovocem. Pokoj i koupelny byly čisté a plně funkční. Musím zmínit, že kohoutková voda v Karlových Varech chutná lépe než ve většině jiných měst.

Stravování v ubytování

Osobně ověřeno: Recenze wellness pobytu v Karlových Varech v Park Spa Hotelu Sirius

Balíček obsahoval polopenzi – snídaně a večeře. Hotel umožňuje výměnu večeře za oběd. Je také možné si připlatit za oběd a mít plnou penzi.

Snídaně se podávaly formou bufetových stolů. Výběr byl bohatý a nic nám tu nechybělo. Pochutnali jsme si především na kefíru a mléčných výrobcích. Večeře je pak formou dvouchodového menu s možností výběru z několika hlavních jídel. Pokud potřebujete speciální stravu (vegetariánskou, bezlepkovou, nízkotučnou apod.), stačí se s hotelem předem domluvit.

Jak jsme se najedli v okolí?

Na oběd jsme zavítali do restaurace Srdcovka, která se nachází v Moskevské ulici. Připravují se zde jídla české kuchyně a nechybí ani tankové pivo. Výborné kvalitní jídlo za přijatelnou cenu.

Jaké bylo wellness centrum v hotelu?

V hotelu se nachází 3 sauny a balneo centrum s procedurami. Jsme si dopřáli klasickou masáž, rašelinový zábal, plynové injekce a magnetoterapii. Všechny procedury proběhly podle našich představ. Personál byl velmi profesionální a s plánováním procedur jsme neměli žádné starosti.

Kam vyrazit na výlet?

Navštívili jsme karlovarskou vyhlídku Diana a muzeum Jana Bechera s ochutnávkou produktů.

Na lázeňské promenádě byl v době našeho pobytu Festival keramiky, kde jsme si koupili různé kuchyňské mísy, hrnečky a doplňky pro oživení domova. Bylo to opravdu příjemné zpestření, především proto, že nám výrobci vždy představili svou práci a nabídli skvělé ceny. Tento festival se v Karlových Varech koná pravidelně dvakrát do roka.

Závěrečné hodnocení pobytu v Park Spa Hotelu Sirius

„Park Spa Hotelu Sirius je pro relaxační pobyt v Karlových Varech zcela ideální. Užili jsme si skvělé ubytování v komorním historickém stylu i chutnou stravu. Díky tomu, že hotel leží přímo v centru, jsme si vychutnávali jedinečnou a poklidnou atmosféru lázeňské zóny. Vyzkoušeli jsme také procedury, které byly kvalitní a poskytované příjemným personálem. K našemu programu jsme na doporučení recepce přidali také muzeum Jana Bechera, kde nás čekala zajímavá prohlídka s výkladem i ochutnávkou. Do Karlových Varů se určitě znovu vrátíme.”

👍 Pobyt ve Park Spa Hotelu Sirius byl osobně ověřen Jozefem, členem týmu Travelking, a jeho návštěvu může s klidným srdcem doporučit i vám. Další osobně ověřené hotely si můžete prohlédnout zde.

Napsat komentář